| Naam | PCB-separatormachine |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 460/600/1000/1500 |
| Snij snelheid (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Naam | V Groove PCB-separator |
|---|---|
| Blad | twee ronde messen |
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Platform | 500*270mm |
| Dikte | 1.0-3,5 mm |
| Naam | V Groove PCB-separator |
|---|---|
| Blad | twee ronde messen |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Platform | 500*270mm |
| Dikte | 1.0-3,5 mm |
| Naam | Punching Depaneling |
|---|---|
| PCB-oppervlakte (mm) | 460*320 |
| Grootte (mm) | 930*880*1230 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Gewicht (kg) | 680 |
| Naam | Punching Depaneling |
|---|---|
| PCB-oppervlakte (mm) | 460*320 |
| Grootte (mm) | 930*880*1230 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Gewicht (kg) | 680 |
| Naam | Punching Depaneling |
|---|---|
| PCB-oppervlakte (mm) | 460*320 |
| Grootte (mm) | 930*880*1230 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Gewicht (kg) | 680 |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| PCB-snijlengte | 270 |
| Snijdikte | 0.3~3.5 |
| Grootte | 570*210*400 |
| Gewicht | 130 |
| Ponsenkracht | 3-30T (aanpassen) |
|---|---|
| MATRIJS | aanpassen |
| Type | Pneumatische |
| Werkplaats | 330*220mm (cusomize) |
| Garantie | Eén jaar |
| Kracht | 110 V of 220 V |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | PCB-raad |
| PCB-dikte | 1.0-3,5 mm |
| Pakket | van hout |
| Systemen | Automatische ponsmachine |
|---|---|
| Verzendweg | Optie (afhankelijk van klantvereiste) |
| MOQ | 1 set |
| Materiaal voor het steken van de matrijzen | hoogspanningsstaal |
| Op de slagwijze | perforeren van PCB/FPC met perforatie-sterf |