| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Max. snijlengte van de pcb | 460 mm / 700 mm |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Systemen | Handverrichting |
| Pakket | plywooden geval |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| type lemmen | Lineaire Bladen |
| Snijlengte | 330 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| levertijd | binnen 5 werkdagen |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| snijlengte | 460 mm |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Systemen | Handtype |
| Pakket | plywooden geval |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| snijlengte | 460 mm |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Systemen | Handtype |
| Pakket | plywooden geval |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Snij snelheid (mm/s) | Handleiding |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Gewicht (kg) | 55 |
| Min. orde | 1 |
| Naam | half-automatische opblaasmachine |
|---|---|
| Werkplaats | 460*320 |
| Bijdragen(T) | 8 |
| Grootte | 930*880*1230 |
| Garantie | vrije jaar |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Snij snelheid (mm/s) | Handleiding |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Grootte (mm) | 400*780*480 |
| Materiaal | PCB,FPC,pre-scoreed PCB |
|---|---|
| Bladtype | Skh-9 |
| Productnaam | PCB-assemblageapparatuur |
| Toepassing | Plaat, printplaat |
| Kenmerken | Op maat gemaakte |
| Naam | pcb-separator |
|---|---|
| Snijtype | Handleiding |
| Dikte | 0.63.5mm |
| Tipe van de planken | V-groef |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | PCB-separatormachine |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 600 |
| Snij snelheid (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Voeding (v) | 110/220 |