| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Blad | twee ronde lemmen |
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Levertyd | 1 dag na betaling |
| Platformgrootte | 500*270mm |
| Naam | PCB depanelizer |
|---|---|
| Kleur | wit |
| De lengte van het lemmet | 480mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Hoofdstuk van triplex |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
|---|---|
| Scherpe Capaciteit | Maximaal 460 mm |
| Veiligheid | Sensorbescherming |
| Garantie | 1 jaar |
| Spanning | AC 110 / 220V |
| Naam | Bewegende blaad type pcb-separator machine pcb-separator pcb-depaneler |
|---|---|
| Scherpe Capaciteit | Maximaal 460 mm |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Garantie | vrije jaar |
| Veiligheid | Sensorbescherming |
| Naam | Bewegende blaad type pcb-separator machine pcb-separator pcb-depaneler |
|---|---|
| Scherpe Capaciteit | Maximaal 460 mm |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Garantie | vrije jaar |
| Veiligheid | Sensorbescherming |
| Naam | Bewegende blaad type pcb-separator machine pcb-separator pcb-depaneler |
|---|---|
| Scherpe Capaciteit | Maximaal 460 mm |
| PCB-dikte | 0.6-3.5 mm |
| Garantie | vrije jaar |
| Veiligheid | Sensorbescherming |
| Naam | Bewegende blaad type pcb-separator machine pcb-separator pcb-depaneler |
|---|---|
| Scherpe Capaciteit | Maximaal 460 mm |
| PCB-dikte | 0.6-3.5 mm |
| Garantie | vrije jaar |
| Veiligheid | Sensorbescherming |
| Naam | Bewegende blaad type pcb-separator machine pcb-separator pcb-depaneler |
|---|---|
| Scherpe Capaciteit | Maximaal 460 mm |
| PCB-dikte | 0.6-3.5 mm |
| Garantie | vrije jaar |
| Veiligheid | Sensorbescherming |
| Garantie | gratis voor een jaar |
|---|---|
| Modellen | kan worden gemaakt volgens de eisen van de klant |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Diensten | ondersteuning van diensten in het buitenland |
| Materiaal van het model | hoogspanningsstaal |
| levertijd | binnen 3 dagen |
|---|---|
| Garantie | vrij 1 jaar |
| Oorsprong | China |
| Naam | de machine van PCB/fpc van het ponsen |
| Toeleveringskracht | 30 reeksen/maand |