| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Type | Automatisch type |
| levertijd | binnen 3 het werkdagen |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| het scheiden van dikte | 0.33.5mm |
| Het scheiden van lengte | unlimit |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Blad | lineair blad twee |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Max. snijlengte van de pcb | 460 mm / 700 mm |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Systemen | Handverrichting |
| Pakket | plywooden geval |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Systemen | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Snijlengte | 460 / 700 mm |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Garantie | vrij één jaar |
| Garantie | gratis voor een jaar |
|---|---|
| Snijlengte | 460 mm |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Type | Automatisch type |
| MOQ | 1 set |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Max. snijlengte van de pcb | 460 mm / 700 mm |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Type | Handverrichting |
| Pakket | plywooden geval |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Max. snijlengte van de pcb | 460 mm / 700 mm |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Type | Handverrichting |
| Pakket | plywooden geval |
| PCB-snijlengte | 460mm |
|---|---|
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| type lemmen | een lineair blad en een cirkelblad |
| Type | Automatisch type |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Snijlengte | 450 mm |
|---|---|
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| type lemmen | Lineaire Bladen |
| MOQ | 1 set |
| Garantiedatum | gratis voor een jaar |