| Garantie | een jaar |
|---|---|
| De dikte van de afbouwplaten | 0.3-3.5 mm |
| De lengte van de afbouw | 330 mm |
| Blad | Lineair Blad |
| Type | Pneumatische |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 330 |
| Snij snelheid (mm/s) | 0 tot 400 |
| Scherpe Dikte (mm) | 1.0~3.5 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| De snelheid van het afschuiven | vier keuzeversnellingen |
|---|---|
| Garantie | Eén jaar |
| Ddepaneling lengte | 460 mm (aanpassen) |
| Blad | lineair en cirkelvormig |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Grootte (mm) | 770*510*450 |
| Gewicht (kg) | 55 |
| Min. Orde (set) | 1 |
| Type | Automatisch |
|---|---|
| Snijlengte | Optioneel |
| Kleur | wit |
| gewicht | 55 kg |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Kracht | Pneumatische |
| Grootte (mm) | 570*210*400 |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.3~3.5 |
| PCB-snijlengte (mm) | 270 |
| Model | CWV-1A460 |
|---|---|
| Minimaliseer dikte | 0.63.5mm |
| Grootte | 770 mm*510 mm*350 mm |
| Maximum PCB-Lengte | 410mm |
| Verminder snelheid | 100/200/300/500 mm/s |
| Model | CWPE |
|---|---|
| PCB-oppervlakte (mm) | 460*320 |
| Bijdragen (Ton) | 8 |
| Grootte (mm) | 930*880*1230 |
| Voeding (v) | 110/220 |