| Kleur | wit |
|---|---|
| De lengte van het lemmet | 480mm |
| Naam | PCB-scheider |
| gewicht | 280 kg |
| Verpakking Details | Triplexgeval |
| Naam | Automatische PCB-Ponsenmachine |
|---|---|
| Voordeel | perforatie-PCB zonder strepen |
| Kenmerkend | Scheidingspcb/fpc door model |
| Vestig | 1999 |
| Draag bij | 8t - 30t |
| Naam | Automatische PCB-Ponsenmachine |
|---|---|
| Voordeel | perforatie-PCB zonder strepen |
| Kenmerkend | Scheidingspcb/fpc door model |
| Vestig | 1999 |
| Draag bij | 8t - 30t |
| Garantie | Eén jaar |
|---|---|
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Vervoerderlengte (mm) | 1540 |
| PCB-snijlengte (mm) | 460/600/1000/1500 |
| Kracht | 110/220v |
| Garantie | Eén jaar |
|---|---|
| Snijdikte | 0.6-3.5 mm |
| Snij snelheid | vanwege het vaardigheidsniveau van de exploitant |
| Blad | met een breedte van niet meer dan 50 mm, |
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| kleur | wit |
|---|---|
| Laserhoofd | UV-lasers in vaste toestand |
| Machtstarief | 10/15W |
| PCB-Materiaal | FPC, FR4 |
| Werkgebied | 300 x 300 mm |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Garantie | Eén jaar |
|---|---|
| De dikte van de afbouwplaten | 1.0-3,5 mm |
| De lengte van de afbouw | 330 mm |
| Blad | twee ronde messen |
| Het bladleven | 7-8months |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Guarrantee | een jaar |
| Maximale lengte | 330 mm |
| Verzendweg | FOB/EXW |
| Grootte | 620 x 270 x 320 mm |