| Garantie | Eén jaar |
|---|---|
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| snijlengte | 270mm |
| Kracht | 110/220v |
| Blad | Lineair Blad |
| Grootte van het platform | 500*270mm |
|---|---|
| Blad | twee ronde messen |
| Garantie | Eén jaar |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Levertyd | 7 dagen na betaling |
| Kracht | 220/110V |
|---|---|
| PCB-Materiaal | FR1, FR4, CEM, MCPCB |
| Snijlengte | 460mm |
| Naam | pcb depaneler |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| Scherpe Breedte | Onbeperkt |
| MOQ | 1 set |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| levertijd | 7 dagen na ontvangst van de betaling |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Naam | Handmatige PCB-separator |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Snij snelheid (mm/s) | Handleiding |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Grootte (mm) | 400*780*480 |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
|---|---|
| Scherpe Capaciteit | Maximaal 460 mm |
| Veiligheid | Sensorbescherming |
| Naam | Depaneling van PCB-circuits |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | PCB-separatormachine |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 460/600/1000/1500 |
| Snij snelheid (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Naam | Automatische PCB-separator |
|---|---|
| Voordeel | Strees van ponsenpcb withour |
| Kenmerkend | Scheidingspcb/fpc door model |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Draag bij | 8t - 30t |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |