| Garantie | één jaar |
|---|---|
| depaneling dikte | 0.33.5mm |
| depaneling lengte | 330mm |
| Blad | lineair blad |
| Type | pneumatisch |
| Scheidingslengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Pakket | plywooden geval |
| levertijd | binnen 3 dagen |
| productleveringscapaciteit | 1000 stuks per jaar |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Model | CWVC-1S |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 330 |
| Grootte (mm) | 420*280*400 |
| Garantie (jaar) | 1 |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 600 |
| Snij snelheid (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Model | CWPE |
|---|---|
| PCB-oppervlakte (mm) | 330*220 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Depressie (Pa) | 0.45 tot 0.7 |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
| Levertyd | 1 dag na betaling |
|---|---|
| Garantie | Een jaar gratis |
| Platform | 500*270mm |
| PCB-dikte | 1.0-3,5 mm |
| PCB-lengte | unlimit |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| Blad | twee ronde messen |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Diktecapaciteit | 1.03.0mm |
| Snijlengte | unlimit |
| Toepassing | FPC |
|---|---|
| Kracht | 110/220v |
| Doodgaan. | Veranderlijk |
| Draag bij | Op maat |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |