| Levertijd | 1 dag na Betaling |
|---|---|
| Scherpe Lengte | Onbeperkt |
| Pakket | Plywoodengeval |
| vestig jaar | 1999 |
| Oorsprong | China |
| Naam | PCB-separatormachine |
|---|---|
| Garantie | Een jaar |
| Levertyd | 1 dag na betaling |
| Platformgrootte | 500*270mm |
| Dikte | - 3,5 mm. |
| Naam | PCB-separatormachine |
|---|---|
| Garantie | een jaar |
| Levertyd | 1 dag na betaling |
| Grootte van het platform | 500*270mm |
| Dikte | - 3,5 mm. |
| Productgarantie | 1 jaar |
|---|---|
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Gebruik | ponsen PCBA, alum board |
| Draag bij | 8 ton |
| Systemen | LCD Controle |
| Levertyd | 1 dag |
|---|---|
| De dikte van de afbouwplaten | 1.0-3,5 mm |
| Garantie | Eén jaar |
| Blad | twee cirkelvormige lemmen |
| Betaling | TT vooraf |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Blad | twee cirkelvormige lemmen |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Platformgrootte | 500*270mm |
| Dikte | 1.0-3,5 mm |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Blad | twee cirkelvormige lemmen |
| Levertyd | 1 dag na betaling |
| Grootte van het platform | 500*270mm |
| Afmetingen | 1200 mm x 800 mm x 1500 mm |
|---|---|
| Functie | Automatisch |
| Vergroot gewicht | 700 kg |
| Output | 3T/8T/10T |
| Stroomvoorziening | 220 V |
| Naam | PCB-v-Besnoeiing Separatormachine |
|---|---|
| De Scherpe Lengte van PCB (mm) | Onbeperkt |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.3~3.5 |
| Gewicht (kg) | 185 |
| Grootte (mm) | 780*500*620 |