| Voordeel | verschillende diktepcb/aluminum raad |
|---|---|
| Maximum PCB-Lengte | Onbeperkt |
| levering | 7-15 werkdagen |
| Toepassing | FR4, Aluminium |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
| Naam | Pneumatische PCB-Separator |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| PCB-Materiaal | MCPCB |
| PCB-dikte | 0.33.5mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Werkend effect | Hoog |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Voordeel | Teller functie |
| pcb-separator | pcb-separator |
| Scherpe Capaciteit | 41 mm |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Vervoerderlengte (mm) | 1540 |
| Snij snelheid (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Garantie | Eén jaar |
| Blad | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| De dikte van de afbouwplaten | 0.63.5mm |
| De lengte van de afbouw | 460 mm (aanpassen) |
| Blad | met een breedte van niet meer dan 50 mm, |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Snijstand | Automatisch |
|---|---|
| levertijd | 7 dagen na ontvang de betaling |
| De Snelheid van het laseraftasten | 2500 mm/s |
| Werkgebied | 330*220mm |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Levering (dag) | 1 |
| Vermogen (set) | 1000 |
| PCB-oppervlakte (mm) | 330*220 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 330 |
| Snij snelheid (mm/s) | 0 tot 400 |
| Scherpe Dikte (mm) | 1.0~3.5 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |