| Verpakking Details | Plywooden Case zal de eerste overweging zijn. |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvangst van de betaling |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Materiaal voor de bladen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Garantie | vrij één jaar |
| Type | Automatisch type |
| levertijd | binnen 3 het werkdagen |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| snijlengte | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Type | Automatisch type |
| levertijd | Binnen 7 het Werkdagen |
| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Type | Motorisch rijden |
| Aantal lemmen | 6 stuks |
| Gewicht van de machine | 45 kg |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Naam | PCB depanelizer |
|---|---|
| Kleur | wit |
| De lengte van het lemmet | 480mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Hoofdstuk van triplex |
| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Type | Handtype |
| Vorm van de lemmen | cirkelbladen |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Blad | rond blad twee |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Levertijd | 1 dag na betalingsontvangstbewijs |
| Platformgrootte | 500*270mm |
| Verzendweg | EXW/FOB |
|---|---|
| Scheidingslengte | Onbeperkt |
| afsplitsingsdikte | 1.0-3,5 mm |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Garante | gratis voor een jaar |
| Kleur | wit |
|---|---|
| De lengte van het lemmet | 450 mm |
| Naam | PCB-het depaneling |
| Verpakking Details | Triplexgeval |
| Levertijd | 7 dagen na ontvang de betaling |
| Materiaal | PCB, FPC, LEIDDE |
|---|---|
| Bladtype | Cirkelbladen, skh-9 |
| Aandrijving | Pneumatisch |
| Productnaam | PCB-separators |
| Eigenschap | Aangepaste handbescherming, |