| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Snij snelheid (mm/s) | Handleiding |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Grootte (mm) | 400*780*480 |
| Materiaal | PCB, FPC, Metaalraad |
|---|---|
| Aandrijving | Pneumatisch |
| Productnaam | Afzonderlijke PCB |
| Bladtype | Cirkelbladen, skh-9 |
| Eigenschappen | Aangepast |
| Goedkeuring | CE-ISO |
|---|---|
| Platform | 1.2m 2,4m staal |
| Gebruik | PCB-snijden |
| Werkgebied | 330*220mm |
| Werkende manier | Zaagblad/malensnijder |
| Levertyd | 1 dag na betaling |
|---|---|
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Pakket | plywooden geval |
| levertijd | binnen 3 dagen |
| Toeleveringskracht | 80 sets/maand |
| Naam | PCB-v-Besnoeiing Separatormachine |
|---|---|
| De scherpe lengte van PCB | 270 |
| Scherpe Dikte | 0.3~3.5 |
| Grootte | 570*210*400 |
| Gewicht | 130kg |
| Model | SMTfly-1SJ |
|---|---|
| Platform | Op maat |
| Functie | lange zachte PCB-platen |
| Garantie | Eén jaar |
| Dikte | 1.0-3,5 mm |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Het drijven | Motor |
| Scherpe Lengte | 1.2M |
| PCB-Materiaal | FR4, CEM-1 |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Naam | PCB-separatormachine |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 330 |
| Snij snelheid (mm/s) | 0-400 |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Productgarantie | 1 jaar |
|---|---|
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Gebruik | ponsen PCBA, alum board |
| Draag bij | 8 ton |
| Systemen | LCD Controle |
| Productgarantie | 1 jaar |
|---|---|
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Gebruik | ponsen PCBA, alum board |
| Draag bij | 8 ton |
| Systemen | LCD Controle |