| Model | CWPL |
|---|---|
| PCB-oppervlakte (mm) | 460*320 |
| Bijdragen (Ton) | 8 |
| Grootte (mm) | 930*880*1230 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 600 |
| Snij snelheid (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Stroomvoorziening | 110/220 v |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| gewicht | 680kgs |
| Toepassing | FPC,FR4 platen |
|---|---|
| Dikte | 0.1-1.0 mm |
| Kracht | 220V of 110V |
| Gewicht | 680kg |
| Kleur | Wit |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 7 dagen na betalingsontvangstbewijs |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Doodgaan. | Aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 330*220mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 330 |
| Snij snelheid (mm/s) | 0 tot 400 |
| Scherpe Dikte (mm) | 1.0~3.5 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Warrnty | Eén jaar |
|---|---|
| Levertyd | 1 dag na betaling |
| Platform | 500*270mm |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Blad | twee ronde lemmen |