| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| Vermogen (set) | 1000 |
| Snij snelheid (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| het scheiden van dikte | 0.33.5mm |
| Het scheiden van lengte | unlimit |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Blad | lineair blad twee |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 600 |
| Snij snelheid (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Stroomvoorziening | 110/220 v |
| Model | CWV-1A460 |
|---|---|
| Snij snelheid (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Stroomvoorziening | 110/220 v |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 100 reeksen/week |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 600 |
| Snij snelheid (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 600 |
| Snij snelheid (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| depaneling dikte | 0.33.5mm |
| depaneling lengte | 330mm |
| Blad | lineair blad |
| Type | pneumatisch |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| De dikte van de afbouwplaten | 0.3-3.5 mm |
| De lengte van de afbouw | 330 mm |
| Blad | Lineair Blad |
| Type | Pneumatische |