| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.3~3.5 |
|---|---|
| Scherp type | V Groef |
| Raadsmateriaal | Aluminium FR4 |
| Blad | Lineaire bladen |
| Garantie | 1 JAAR |
| Type | Automatisch |
|---|---|
| Snijlengte | Optioneel |
| Kleur | wit |
| gewicht | 55 kg |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Kracht | 220 V |
| Toepassing | FR4, Aluminium |
| PCB-type | V-groef |
| Bladtype | Lineair |
| Het Langst minimaliseert | 450mm |
|---|---|
| Minimaliseer dikte | 1.03.5mm |
| Machinegewicht | 200kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal van Japan |