| PCB-Vorm | Verbonden verbinding |
|---|---|
| Voordeel | Lage prijs |
| PCB-separator | PCB-separator |
| De tijden van de actieslag | 12 keer/min |
| Het werk droge luchtdruk | 0.50-0.70 Mpa |
| Naam | Off-cut Vlekkenmiddel |
|---|---|
| Toepassing | Verpletterde raad |
| PCB-dikte | maximum 3.5mm |
| PCB-Knager | PCB-Knager |
| Diaslag | 2 mm |
| Ponsenkracht | 3-30T |
|---|---|
| Doodgaan. | Aanpassen |
| Garantie | een jaar |
| het werken is | 330*220mm |
| Type | Pneumatische |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Punch Contributor (T) | 3 (op maat gemaakte blikken tot 30T) |
| Werkoppervlak (mm) | 330*220 (op maat gemaakt) |
| Spanning (v) | 110/220 |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
|---|---|
| Levertijd | binnen 7 dagen na ontvangstbewijs de betaling. |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1200 Reeksen/Jaar |
| Plaats van herkomst | Dongguanstad, de provincie van Guangdong, China |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Standaard tonnage van de punch (ton) | 8 |
| Werkoppervlak (mm) | 460*320 |
| Grootte (mm) | 930*880*1230 |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
| Toepassing | Verschillende Vorm |
|---|---|
| Grootte | 280x105x185mm |
| Gewicht | 2KGS |
| Het werk droge luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Modelnummer | Cwv-LT. |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0,3-3,5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Certificering | CE ISO |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Punch Contributor (T) | 8 |
| Werkoppervlak (mm) | 460*320 |
| Grootte (mm) | 930*880*1230 |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
| Doodgaan. | Aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |