| Doodgaan. | aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Doodgaan. | Aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Doodgaan. | aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Doodgaan. | Aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 330*220mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Doodgaan. | Aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 330*220mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Naam | Het bewegen van Bladtype v-Besnoeiing PCB-Separator Automatische PCB Depaneling |
|---|---|
| Garantie | een jaar |
| Blad | Lineair Blad |
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| Snij snelheid | wegens exploitantvaardigheid |
| Afmetingen (W*D*H) | 1220 mm*1450 mm*1420 mm |
|---|---|
| gewicht | 550KGS |
| Hoogtecompensatie | 60 ~ 110 mm |
| Het plaatsen herhaalbaarheid | 0.001 mm |
| Werkgebied van de as (max) | 680 mm*360 mm*50 mm |
| Afmetingen (W*D*H) | 1220 mm*1450 mm*1420 mm |
|---|---|
| Gewicht | 550KGS |
| Hoogtecompensatie | 60 ~ 110 mm |
| Het plaatsen herhaalbaarheid | 0.001 mm |
| Werkgebied van de as (max) | 680 mm*360 mm*50 mm |
| Naam | Het bewegen van Bladtype v-Besnoeiing PCB-Separator Automatische PCB Depaneling |
|---|---|
| Garantie | Eén jaar |
| Blad | Lineair Blad |
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| Snij snelheid | wegens exploitantvaardigheid |
| Materiaal | PCB, PCB van aluminium |
|---|---|
| Rijden | Pneumatisch |
| Naam van het product | PCB Depanelization |
| Vorm | V-cut, LED buis |
| Besturingsmodus | PCB-frees, elektrisch |