| Naam | V Groove PCB-separator |
|---|---|
| Blad | twee ronde messen |
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Platform | 500*270mm |
| Dikte | 1.0-3,5 mm |
| Naam | PCB-routermachine |
|---|---|
| PCB-dikte | 3.0 mm |
| Kleur | Wit |
| Spindel | KAVO |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Blad | twee ronde lemmen |
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Levertyd | 1 dag na betaling |
| Platformgrootte | 500*270mm |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| type lemmen | twee cirkelbladen |
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Garantie | vrij één jaar |
| Verschepende manier | FOB/EXW |
| Naam | PCB depanelizer |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Pcb Max Grootte | 650*450mm (zou kunnen worden aangepast gemaakt) |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Naam | PCB depanelizer |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Pcb Max Grootte | 650*450mm (zou kunnen worden aangepast gemaakt) |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Naam | Bewegende blaad type pcb-separator machine pcb-separator pcb-depaneler |
|---|---|
| Snijcapaciteit | Maximaal 460 mm |
| PCB-dikte | 0.6-3.5 mm |
| Garantie | Een jaar vrij |
| Veiligheid | Sensorbescherming |
| Naam | Handmatige PCB-separator |
|---|---|
| Snijlengte | 460mm |
| Materiaal voor de bladen | Hoogsnelheidsstaal |
| Pakket | Hoofdstuk van triplex |
| Garantie | vrije jaar |
| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| Materiaal voor de bladen | Hoogsnelheidsstaal |
| Type | Handtype |
| Vorm van de lemmen | cirkelbladen |
| Garantie | vrij één jaar |
| Materiaal | van roestvrij staal |
|---|---|
| Laser | 10-17W |
| Spanning | 110 V/220 V |
| Machina dimensie | 1480mm*1360mm*1412 mm |
| Gewicht van de machine | 1500 kg |