| Materiaal van de lemmen | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
|---|---|
| Max. Snijlengte | Onbeperkt |
| Snij snelheid | 400 mm/s |
| Spanning | 220 /110 V |
| Maatwerkgrootte | 2180 * 620 * 960 mm |
| Materiaal voor de bladen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Garantie | vrij één jaar |
| Type | Automatisch type |
| levertijd | Binnen 7 het Werkdagen |
| Op de slagwijze | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Materiaal voor het perforeren van de matrijzen | hoogspanningsstaal |
| Garantie | vrij één jaar |
| De grootte van het machinepakket | 95 * 85 * 195 cm |
| Vergroot gewicht | 700 kg |
| Materiaal van de lemmen | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
|---|---|
| Max. Snijlengte | Onbeperkt |
| Snij snelheid | 400 mm/s |
| Spanning | 220 /110 V |
| Maatwerkgrootte | 2180 * 620 * 960 mm |
| Max. snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Systemen | Motorische pcb-separatie |
| Verzendweg | FOB/EXW (afhankelijk van de vraag van de klant) |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 650 kg |
| Accessoires | L T lemmen |
|---|---|
| Precisiteit | ± 0,03 mm |
| Bladhoek | Gecumuleerd |
| Bladdiameter | 125 mm |
| Tipe van de planken | V-groef |
| Max. snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Garantie | vrij één jaar |
| Systemen | Motorische pcb-separatie |
| Verschepende manier | FOB/EXW (afhankelijk van de vraag van de klant) |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Gewicht | 600KGS |
| PCB-dikte | 0.3-3.5 mm |
| Spindel | Ochtendster |
| Snijprecisie | 0.1 mm |
| Accessoires | L T lemmen |
|---|---|
| Precisiteit | ± 0,03 mm |
| Bladhoek | Gecumuleerd |
| Bladdiameter | 125 mm |
| Tipe van de planken | V-groef |