| Kleur | Wit |
|---|---|
| Verbind manier | Frezen gewrichten |
| PCB-dikte | 0,3-3,5 mm |
| As | KAVO |
| Scherpe Precisie | 0.1mm |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| kenmerkend | met vervoerband |
|---|---|
| Garantie | vrij één jaar |
| Snijlengte | 460 mm |
| Toeleveringskracht | 80 reeksen/maand |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Lengte van het bord | 300~1200 mm (kan niet gemaakt worden) |
|---|---|
| Afmetingen | 2105*1662*1716 mm |
| De grootte van het machinepakket | 95 * 85 * 195 cm |
| Materiaal van het model | Hoogsnelheidsstaal |
| Stroomvoorziening | 220 V |
| Stroomvoorziening | 220/110V |
|---|---|
| Functie | Automatisch |
| Werkgebied | 330*220mm |
| Cyclusduur | 70,5 s/cyclus |
| Output | 8T |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| gewicht | 680kgs |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |
| Modus | Automatisch |
|---|---|
| Dikte van de optocht | 00,4 mm tot 3,2 mm |
| Grootte | 770*510*450 mm |
| Versnelling | Verstelbaar |
| Splitsersnelheid | 0-400 |
| Verpakking Details | Plywooden Case zal de eerste overweging zijn. |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvangst van de betaling |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |