| Naam | Punching Depaneling |
|---|---|
| PCB-oppervlakte (mm) | 460*320 |
| Grootte (mm) | 930*880*1230 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Gewicht (kg) | 680 |
| PCB-type | V-groef |
|---|---|
| PCB-dikte | 0.6~3.5 |
| PCB-materiaal | Aluminium, FR4 |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | wit |
| Naam | PCB die machine verpletteren |
|---|---|
| PCB-dikte | 3.0 mm |
| Kleur | Wit |
| Spindel | KAVO |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| vermogen | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Dikte van de plaat | 0.5mm-3.0mm |
|---|---|
| Materiaalmacht | 100 W |
| gewicht | ongeveer 200 kg ((Inklusieplatform) |
| Algemene afmetingen | 1768 × W800 × H1247 ((mm) |
| Verpakking Details | houten kast |
| Dikte van de plaat | 0.5mm-3.0mm |
|---|---|
| Materiaalmacht | 100 W |
| gewicht | ongeveer 200 kg ((Inklusieplatform) |
| Algemene afmetingen | 1768 × W800 × H1247 ((mm) |
| Verpakking Details | houten kast |