| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Stroomvoorziening | 220/110V |
|---|---|
| Functie | Automatisch |
| Verpakking Details | plywooden geval |
| Levertijd | 3 dagen na betaling |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, West Union, L/C |
| Model | CWV-1M720/460 |
|---|---|
| Verminder snelheid | Handleiding |
| Machinegewicht | 45/30 kg |
| Verpakking Details | plywooden geval |
| Levertijd | van 7 dagen |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| gewicht | 680kgs |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |
| Tipe van de planken | V-groef |
|---|---|
| Snijnauwkeurigheid | ±0,01 mm |
| Snijdikte | 0.63.5mm |
| Minimaliseer de dikte | 0.63.5mm |
| Dikte van de optocht | 00,4 mm tot 3,2 mm |
| Verpakking Details | plywooden geval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvangst van de betaling |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, West Union, L/C |
| Levering vermogen | 300 reeksen maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |