| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Gebruik | snijden led-paneel, pcb.. |
| Aantal lemmen | 6 stuks |
| Vorm van de messen | cirkeltype |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Max. lengte van de scheiding van de pcb | 330 mm |
|---|---|
| Naam | PCB Depanel |
| MOQ | 1 SET |
| Betalingsduur | Contant geld, T / T, Paypal, creditcard |
| levertijd | binnen 3 dagen na ontvangst van de betaling |
| Max. lengte van de scheiding van de pcb | 330 mm |
|---|---|
| Naam | PCB Depanel |
| MOQ | 1 set |
| Betalingsduur | Contant geld, T / T, Paypal, creditcard |
| levertijd | binnen 3 dagen na ontvangst van de betaling |
| Max. lengte van de scheiding van de pcb | 330 mm |
|---|---|
| Naam | PCB-scheider |
| MOQ | 1 set |
| Betalingsduur | t/t, paypal, creditcard |
| levertijd | 3-5 dagen na ontvangst van de betaling |
| Verpakkingsdetail | plywooden geval |
|---|---|
| snijlengte | Onbeperkt |
| Detail van de levering | Binnen 7 dagen |
| Garantie | 1 jaar |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Snijlengte | 460 / 700 |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| bladen | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Scheidingslengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Verpakkingsdetail | plywoodcase |
| Detail van de levering | binnen 3 dagen na bevestig de betaling |
| Garantie | vrij 1 jaar |
| Toeleveringskracht | 1000 reeksen/jaar |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Scheidingslengte | 330 mm |
| Pakket | plywooden geval |
| Verschepende manier | EXW/FOB |
| afsplitsingsdikte | 0.3-3.5 mm |
| snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Aantal lemmen | 6 stuks |
| Vorm van de messen | cirkeltype |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| Scherpe Breedte | Onbeperkt |
| MOQ | 1 set |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| levertijd | 7 dagen na ontvangst van de betaling |