| Materiaal | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | 460 mm |
| Certificaat | CE-certificaat |
| Verzendweg | FOB/EXW |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Werkgebied | 320*320 mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | een jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Werkgebied | 320*320 mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Eén jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Werkgebied | 320*320 mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Eén jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Naam | Van de Routerpcb van precisiedepaneling de Productiemachine |
|---|---|
| Plaats van herkomst | China |
| Gewicht | 600KGS |
| PCB-dikte | 0,3-3,5 mm |
| As | KAVO |
| Werkgebied | 320*320 mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Eén jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Werkgebied | 320*320 mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | een jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Naam | Van de Routerpcb van precisiedepaneling de Productiemachine |
|---|---|
| Plaats van herkomst | China |
| Gewicht | 600KGS |
| PCB-dikte | 0.3-3.5 mm |
| Spindel | KAVO |
| Naam | Van de Routerpcb van precisiedepaneling de Productiemachine |
|---|---|
| Plaats van herkomst | China |
| Gewicht | 600KGS |
| PCB-dikte | 0.3-3.5 mm |
| Spindel | KAVO |
| Het werkgebied | 320*320mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Een jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Assnelheid | 60000RPM |