| Naam | Handpcb-Snijmachine |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Systemen | Handtype |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Handelsduur | EXW/FOB |
|---|---|
| Min orde | 1 set |
| Snijlengte | Onbeperkt |
| afsplitsingsdikte | 0.8-3.0 mm |
| Materiaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Naam | Handpcb-Snijmachine |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Systemen | Handtype |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Materiaal | PCB, Koperpcb, Aluminiumpcb |
|---|---|
| Aandrijving | Pneumatisch |
| Bladtype | Cirkelbladen |
| Productnaam | PCB-depanelizationmachine |
| Toepassing | Raad, Gedrukte Kringsraad |
| Functie | Gemotoriseerd |
|---|---|
| Aflevering | 1-3 dagen na ontvangst van de betaling |
| grootte | Zou kunnen worden aangepast |
| Garantie | vrij één jaar |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| balde materiaal | Hoge snelheidsstaal |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Snelheid | het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Snij snelheid (mm/s) | Handleiding |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Grootte (mm) | 400*780*480 |
| Pneumatische V-groove pcb-snijmachine met capaciteitscontroelfunctie | 480mm |
|---|---|
| Grootte | 1035*345*620 mm |
| Minimaliseer de dikte | 0.13.5mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de machine | 304 kg |
| Pneumatische V-groove pcb-snijmachine met capaciteitscontroelfunctie | 480mm |
|---|---|
| Grootte | 990 × 425 × 350 mm |
| Minimaliseer de dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de machine | 220kg |
| Type | Handleiding |
|---|---|
| Blad | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Garantie | vrije jaar |
| De snelheid van het afschuiven | Handcontrole |