| Waarborg | vrije jaar |
|---|---|
| depaneling lengte | unlimit |
| depaneling dikte | 0.33.5mm |
| Platform | Kan aanpassen |
| Macht | 110/220v |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Verminder snelheid | Handleiding |
| Leveringstermijn | 5 |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
| Levertijd | 5 dagen na ontvangst van de betaling |
| Model | CWV-1A |
|---|---|
| Snijlengte van pcb | 460 mm |
| Scherpe Snelheid | 100/200/300/500 mm/s |
| Scherpe Dikte | 00,6-3,5 mm |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
| Model | CWV-1M720/460 |
|---|---|
| Verminder snelheid | Handleiding |
| Machinegewicht | 45/30 kg |
| Verpakking Details | plywooden geval |
| Levertijd | van 7 dagen |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| De dikte van de afbouwplaten | 0.63.5mm |
| De lengte van de afbouw | 460 mm (aanpassen) |
| Blad | met een breedte van niet meer dan 50 mm, |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| Type | Volledig automatisch |
| De dikte van de afbouwplaten | 0.63.5mm |
| De lengte van de afbouw | 460mm |
| Blad | lineair en cirkelvormig |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Snij snelheid (mm/s) | Handleiding |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Grootte (mm) | 400*780*480 |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Machinegewicht | 45/30 kg |
| Verminder snelheid | Handleiding |
| Minimaliseer dikte | 0.63.5mm |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |