| Model | CWVC-330 |
|---|---|
| Snijlengte van de PCB | 330 |
| Grootte | 700x210x400 |
| Snijdikte ((mm) | 0.3x3.5 |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
| Naam | Automatische PCB-separator |
|---|---|
| Snijlengte | 1200 mm |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Pakket | Hoofdstuk van triplex |
| Garantie | vrije jaar |
| Garantie | vrije jaar |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| De dikte van de afbouwplaten | 0.63.5mm |
| De lengte van de afbouw | 460mm |
| Blad | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Verzendweg | EXW/FOB |
| Leveringstermijn | 5-7 werkdagen |
| Precisie van knipsel | 0.01 mm |
| Spindel | 50000 rpm/min |
| Naam | PCB Depanel |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Betalingsduur | Contant geld, T / T, Paypal, creditcard |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Max. lengte van de scheiding van de pcb | 330 mm |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Snijlengte | 200 mm |
| Pakket | plywooden geval |
| Verschepende manier | EXW/FOB |
| De dikte van de afbouwplaten | 0.3-3.5 mm |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Materiaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Toeleveringskracht | 80 reeksen/maand |
| Bladen | Twee lineaire lemmen |
| Snijlengte | 450mm |
| Max. lengte van de scheiding van de pcb | 330 mm |
|---|---|
| Naam | PCB depanelizer |
| MOQ | 1 set |
| Betalingsduur | t/t, paypal, creditcard |
| levertijd | 3-5 dagen na ontvangst van de betaling |
| Betalingsduur | T/T, paypal, creditcard, contant geld |
|---|---|
| Snijlengte | 330 mm |
| levertijd | 3-5 dagen na ontvangst van de betaling |
| Verschepende manier | Optie |
| Naam | pcb depanel machine |
| Snijlengte | 460 mm (kan worden gemaakt op verzoek van de klant) |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| type lemmen | een cirkelblad en een lineair blad |
| Systemen | Automatisch type |
| Materiaal van de lemmen | hoogspanningsstaal |