| Snijlengte | 460 mm (kan worden gemaakt op verzoek van de klant) |
|---|---|
| moq | 1 SET |
| type lemmen | een cirkelblad en een lineair blad |
| Systemen | Automatisch type |
| Materiaal van de lemmen | hoogspanningsstaal |
| Max. lengte van de scheiding van de pcb | 330 mm |
|---|---|
| Naam | PCB Depanel |
| MOQ | 1 set |
| Betalingsduur | Contant geld, T / T, Paypal, creditcard |
| levertijd | binnen 3 dagen na ontvangst van de betaling |
| Verpakking Details | Zeevriendelijke plywood koffer, veilig, geen noodzaak om te fumigeren |
|---|---|
| Levertijd | binnen zeven dagen na ontvangst van de betaling. |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 800 Reeksen/Jaar |
| Plaats van herkomst | Stad Dongguan, provincie Guangdong, China |
| De lengte van het lemmet | 330 mm |
|---|---|
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Blad beweegt | Handduw |
| Snijnauwkeurigheid | ±0.5mm |
| Snijtype | V-groef |
| Naam | PCB-Snijmachine |
|---|---|
| Blad | Lineair Blad |
| Garantie | Eén jaar |
| Frame | robuust frame van massief ijzer |
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| Snijlengte | 460 / 600 / 1200 mm |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Systemen | Automatisch type |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Type | Volledig automatisch |
|---|---|
| Garantie | Eén jaar |
| Snij snelheid | 100/200/300/500 mm/s |
| Snijdikte | 00,6-3,5 mm |
| sensor | IR-infraroodsensor |
| Type | Volledig automatisch |
|---|---|
| Garantie | Eén jaar |
| Snij snelheid | 100/200/300/500 mm/s |
| Snijdikte | 00,6-3,5 mm |
| sensor | IR-infraroodsensor |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Scheidingslengte | 450mm |
| Pakket | laaghoutkoffer |
| Verschepende manier | EXW/FOB |
| afsplitsingsdikte | 0.3-3.5 mm |
| Accessoires | L T lemmen |
|---|---|
| Precisiteit | ± 0,03 mm |
| Bladhoek | Gecumuleerd |
| Bladdiameter | 125 mm |
| Tipe van de planken | V-groef |