| levertijd | binnen 3 dagen na ontvangst van de betaling |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Max. snijlengte | 330 mm |
| Toeleveringskracht | 80 reeksen/maand |
| Materiaal voor het blad | Hoogsnelheidsstaal |
| kenmerkend | met vervoerband |
|---|---|
| Garantie | vrij één jaar |
| Snijlengte | 460 mm |
| Toeleveringskracht | 80 reeksen/maand |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Pneumatische V-groove pcb-snijmachine met capaciteitscontroelfunctie | 480mm |
|---|---|
| Grootte | 1035*345*620 mm |
| Minimaliseer de dikte | 0.13.5mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de machine | 304 kg |
| Pneumatische V-groove pcb-snijmachine met capaciteitscontroelfunctie | 480mm |
|---|---|
| Grootte | 990 × 425 × 350 mm |
| Minimaliseer de dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de machine | 220kg |
| Pneumatische V-groove pcb-snijmachine met capaciteitscontroelfunctie | 480mm |
|---|---|
| Grootte | 990 × 425 × 350 mm |
| Minimaliseer de dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de machine | 220kg |
| Garantie | vrij één jaar |
|---|---|
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Snijlengte | 460mm |
| Verschepende manier | EXW/FOB |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | Creditcard van de het westenunie van T/T L/C de paypal |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Type | Pneumatisch type |
|---|---|
| Materiaal van bladen | hoogspanningsstaal |
| Garantie | vrij één jaar |
| dienstverlening | Ondersteunende dienst in het buitenland |
| Toeleveringskracht | 80 reeksen/maand |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Grootte (mm) | 400*780*480 |
| Gewicht (kg) | 55 |
| Snij snelheid (mm/s) | Handleiding |
| Garantie (jaar) | 1 |
| Model | SMTfly-1M |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 55 |
| Snij snelheid (mm/s) | Handleiding |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Grootte (mm) | 400*780*480 |