| Garantie | één jaar |
|---|---|
| Scherpe Capaciteit | unlimit |
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Snelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Blad | Lineaire Bladen |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Punch Contributor (T) | 3 (op maat gemaakte blikken tot 30T) |
| Werkoppervlak (mm) | 330*220 (op maat gemaakt) |
| Spanning (v) | 110/220 |
| Werkluchtdruk (Mpa) | 0,5-0,7 |
| Kleur | Op maat |
|---|---|
| Afmetingen | 1200 mm x 800 mm x 1500 mm |
| maat van de machine | 930 x 880 x 1230 mm |
| Materiaal voor het steken van de matrijzen | hoogspanningsstaal |
| Max. Verhuizing | X: 810mm Y: 370mm Z: 90mm |
| Kleur | Op maat |
|---|---|
| Afmetingen | 1200 mm x 800 mm x 1500 mm |
| Maatwerkgrootte | 930 x 880 x 1230 mm |
| Materiaal voor het steken van de matrijzen | hoogspanningsstaal |
| Max. Verhuizing | X: 810mm Y: 370mm Z: 90mm |
| Kleur | Op maat |
|---|---|
| Afmetingen | 1200 mm x 800 mm x 1500 mm |
| Maatwerkgrootte | 930 x 880 x 1230 mm |
| Materiaal voor het steken van de matrijzen | hoogspanningsstaal |
| Max. Verhuizing | X: 810mm Y: 370mm Z: 90mm |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Standaard tonnage van de punch (ton) | 3 (op maat gemaakte blikken tot 30T) |
| Werkoppervlak (mm) | 330*220 (op maat gemaakt) |
| Spanning (v) | 110/220 |
| Werkluchtdruk (Mpa) | 0,5-0,7 |
| Blad | Rondschrijven en ronde |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Garantie | Eén jaar |
| Afzonderlijke dikte | 0.6-3.5 mm |
| Afzonderlijke lengte | 460mm (kan aanpassen) |
| Blad | Lineair |
|---|---|
| Bladmateriaal | Japanse hogesnelheidsstaal |
| De dikte van de afbouwplaten | 0.3-3.5 mm |
| De snelheid van het afschuiven | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Certificering | CE ISO |
| Het Langst minimaliseert | Onbeperkt |
|---|---|
| Type | pneumatisch |
| Grootte | 780mmx500mmx620mm |
| Gewicht | 185kg |
| Gebruik | de raad van de besnoeiingsaluin |
| Garantie | gratis voor een jaar |
|---|---|
| type lemmen | lineair en rond type |
| Het bladleven | ongeveer 1 jaar |
| Het scheiden van dikte | 0.63.5mm |
| Het scheiden van lengte | 460mm (kan aanpassen) |