| Garantie | één jaar |
|---|---|
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Lengte | lunlimit |
| Certificering | CE ISO |
| Macht | 110/220v |
| Doodgaan. | Aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Kracht | 110/220V |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Doodgaan. | Aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 330*220mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Doodgaan. | Aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 330*220mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Garantie | Eén jaar |
|---|---|
| balde materiaal | hoogspanningsstaal |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| Snij snelheid | Bevoegdheid van de exploitant |
| Blad | Lineair |
|---|---|
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van de invoerjapan |
| Garantie | één jaar |
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| certification | CE ISO |
| Blad | Lineair |
|---|---|
| Snijdikte | 0.3-3.5 |
| Snij snelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Certificering | CE ISO |
| Type | Pneumatische |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| Type | Volledig automatisch |
| De dikte van de afbouwplaten | 0.63.5mm |
| De lengte van de afbouw | 460mm |
| Blad | lineair en cirkelvormig |
| Op de slagwijze | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Materiaal voor het perforeren van de matrijzen | hoogspanningsstaal |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| De grootte van het machinepakket | 95 * 85 * 195 cm |
| Vergroot gewicht | 700 kg |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Vervoerderlengte (mm) | 1540 |
| Snij snelheid (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Garantie | Eén jaar |
| Blad | met een breedte van niet meer dan 50 mm |