| Naam | PCB-routermachine |
|---|---|
| PCB-dikte | 3.0 mm |
| Kleur | Wit |
| Spindel | KAVO |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Werkgebied | 320*320 mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Eén jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Het werkgebied | 320*320mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Eén jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Het werkgebied | 320*320mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Eén jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Het werkgebied | 320*320mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Eén jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Het werkgebied | 320*320mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Eén jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Maximaal snijlengte van pcb's | 600 mm |
| Certificaat | CE |
| Verzendweg | optie |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| bladenvorm | cirkelblad |
| Materiaal | Import van hogesnelheidsstaal uit Japan |
| Verzendweg | FOB/EXW (gemaakt op verzoek van de klant) |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| snijlengte | Niet beperkt |
|---|---|
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Verzendweg | FOB/CIF/EXW |
| V-CUT-PCB-snijwerkwijze | met een diameter van niet meer dan 20 mm, |
| Spanning en vermogen | 110/220V 60W |
| Materiaal | PCB, Koperpcb, Aluminiumpcb |
|---|---|
| Toepassing | Raad, Gedrukte Kringsraad |
| Eigenschap | Aangepast |
| Aandrijving | Pneumatisch |
| Bladtype | Cirkelbladen |