| PCB-dikte | 0.6-3.5 |
|---|---|
| Bladenhoeveelheid | 3 cirkelbladen |
| Garantie | 1 jaar |
| Bladleven | 7-8 maanden |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Platform | aanpassen |
|---|---|
| Toeleveringskracht | 1000 stuks per jaar |
| MOQ | 1 set |
| Scheidingslengte | Onbeperkt |
| levertijd | binnen 5 dagen |
| dikte van het scheerwerk ((mm) | 0.3-3.5 |
|---|---|
| Het scheren snelheid | volgens het vaardigheidsniveau van de exploitant |
| Garantie | 12 maanden kosteloos |
| Grootte ((mm) | 570*210*400 |
| Gewicht ((kg) | 130 |
| Afmetingen (W*D*H) | 1220 mm*1450 mm*1420 mm |
|---|---|
| Gewicht | 550KGS |
| Hoogtecompensatie | 60 ~ 110 mm |
| Het plaatsen herhaalbaarheid | 0.001 mm |
| Werkgebied van de as (max) | 680 mm*360 mm*50 mm |
| Plaats van herkomst | CHINA |
|---|---|
| Gewicht | 600kgs |
| PCB-dikte | 0.33.5mm |
| As | Duitsland KAVO |
| Scherpe precisie | 0.1mm |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Verbind manier | Frezen gewrichten |
| PCB-dikte | 0,3-3,5 mm |
| As | KAVO |
| Scherpe Precisie | 0.1mm |
| Naam | Verplaatsing Router Blade PCB Separator Machine PCB Separator PCB Depanelize |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Programma | Het onderwijsdoos |
| De maximum grootte van PCB | 650*450mm (zou kunnen worden aangepast gemaakt) |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Naam | PCB die machine verpletteren |
|---|---|
| PCB-dikte | 3.0 mm |
| Kleur | Wit |
| Spindel | KAVO |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Naam | PCB die machine verpletteren |
|---|---|
| PCB-dikte | 3.0 mm |
| Kleur | Wit |
| Spindel | KAVO |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Naam | PCB die machine verpletteren |
|---|---|
| PCB-dikte | 3.0 mm |
| Kleur | Wit |
| Spindel | KAVO |
| Spindel snelheid | 60000RPM |