| Resolutie | ±0.01mm |
|---|---|
| Werkplaats | 320*320mm (zou kunnen zijn aanpassen |
| De snelheid van de asmotor | 50000r/M |
| bewegende snelheid | Maximum 500mm/s |
| Malensnijder | ∅0.8-∅3.0 L |
| Resolutie | ±0.01mm |
|---|---|
| Werkplaats | 320*320mm (zou kunnen zijn aanpassen |
| De snelheid van de asmotor | 50000r/M |
| bewegende snelheid | Maximum 500mm/s |
| Malensnijder | ∅0.8-∅3.0 L |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| PCB-materiaal | FR1, FR4, MCPCB |
| Dikte | 0.6-3.5 mm |
| Kracht | 220V, 4.2KW |
| Naam | Circuit Board Router |
| Garantie | 12 maand kosteloos |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | 0-600℃ |
| Externe dimensie | 520*370*600mm |
| Temperatuurafwijking | ± 2 ℃ |
| Kadermateriaal | 1.5mm ijzer |
| Warranty | Free one year |
|---|---|
| Color | White |
| Spindle | KAVO spindle |
| Power | 220V |
| PCB Thickness | 0.5-3.5mm |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Verzendweg | EXW/FOB |
| Leveringstermijn | 5-7 werkdagen |
| Precisie van knipsel | 0.01 mm |
| Spindel | 50000 rpm/min |
| Pneumatische V-groove pcb-snijmachine met capaciteitscontroelfunctie | 480mm |
|---|---|
| Grootte | 990 × 425 × 350 mm |
| Minimaliseer de dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de machine | 220 kg |
| Ponsenkracht | 3-30T |
|---|---|
| Doodgaan. | Aanpassen |
| Garantie | een jaar |
| het werken is | 330*220mm |
| Type | Pneumatische |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| Scherpe Dikte | o.3-3.5 |
| Scherpe Capaciteit | unlimit |
| Bladmateriaal | lineaire bladen van Japan |
| Het bladenleven | 7-8 maanden |
| Blad | Lineair |
|---|---|
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Capaciteit | unlimit |
| Certificering | CE ISO |
| Garantie | één jaar |