| Kleur | Wit |
|---|---|
| As | KAVO |
| Assnelheid | 60000RPM |
| PCB-Materiaal | FR4, CEM, MCPCB |
| PCB-dikte | 3.0mm |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| Blad | lineair blad |
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Snelheid | wegens exploitantvaardigheid |
| Het bladleven | 7-8months |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| Blad | lineair blad |
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Snelheid | wegens exploitantvaardigheid |
| Het bladleven | 7-8months |
| Motor | Van Japan precisiestepper op microniveau motor |
|---|---|
| Bewegende Wijze | Punt aan punt, Ononderbroken lijn |
| Transmissie | Japanse riem, Precisie lineaire gids |
| Herhaalbaarheid | ±0.01mm/200mm |
| Garantie | 12 maanden |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Verschepende manier | EXW/FOB |
| Leveringstermijn | 5-7 werkdagen |
| Precisie van knipsel | 0.01 mm |
| Spindel | 50000 rpm/min |
| Motor | Van Japan precisiestepper op microniveau motor |
|---|---|
| Bewegende Wijze | Punt aan punt, Ononderbroken lijn |
| Transmissie | Japanse riem, Precisie lineaire gids |
| Herhaalbaarheid | ±0.01mm/200mm |
| Garantie | 12 maanden |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Capaciteit | unlimit |
| Blad | twee lineaire bladen |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Blalde | twee ronde messen |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Garantie | Eén jaar |
| De dikte van de afbouwplaten | 1.0-3,5 mm |
| De snelheid van het afschuiven | Facultatief |
| Garantie | gratis voor een jaar |
|---|---|
| Certificaten | CE-ISO |
| Scherpe Capaciteit | 330 mm |
| Snij snelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Levensduur van het mes | 7-8 maanden |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Certificering | CE ISO |