| Grootte van het platform | 500*270mm (kan aangepast worden gemaakt) |
|---|---|
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
| baldes leven | 7-8 maanden |
| Snij snelheid | 0-400 mm/sec |
| Snijdikte | 1.0-3,5 mm |
| Handelsduur | EXW/FOB |
|---|---|
| Min orde | 1 set |
| Snijlengte | Onbeperkt |
| afsplitsingsdikte | 0.8-3.0 mm |
| Materiaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Handelstermijn | EXW/FOB |
|---|---|
| Min orde | 1 reeks |
| Scherpe lengte | onbeperkt |
| Scheidingsdikte | 0.83.0mm |
| Materiaal | hoge snelheidsstaal |
| Levertyd | 1 dag |
|---|---|
| Betaling | TT vooraf |
| Blad | twee cirkelvormige lemmen |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Grootte van het platform | 500*270mm |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Bladtype | twee cirkelbladen |
| Platformlengte | 500mm de norm, kan om het even welke lengte aanpassen |
| Naam | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Merknaam | ChuangWei |
| De Snelheid van besnoeiingspcb | 300mm/s of 500mm/s |
| PCB-Dikte | 0.63.5mm |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| NAAM | PCB-Lasersnijmachine |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Merknaam | ChuangWei |
| Macht | AC220v |
| Laser | 355nm |
| Naam van het product | Laser PCB/FPC-separator |
|---|---|
| Brandnaam | ChaungWei |
| Dikte | ≤ 1,2 mm |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| bladenvorm | Circlurebladen |
| Garantie | Machine vrij één jaar |
| Type machine | Automatisch type |