| Levertijd | 3 -5 dagen na ontvangen de betaling |
|---|---|
| Systeem | Automatisch type |
| Naam | PCB Depanelizer |
| MOQ | 1 reeks |
| Gebruik | snijdende gedrukte cirkelraad en aluinraad… |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Gewicht | 600KGS |
| PCB-dikte | 0,3-3,5 mm |
| As | Duitsland KAVO |
| Snijprecisie | 0.1 mm |
| Model | CWVC-330 |
|---|---|
| Max. PCB-singulatie lengte | 330mm (kan naar maat gemaakt) |
| Dikte van de PCB-singulatie | 0.3-3.5 mm |
| Spanning en vermogen | 110V/220V 10W |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Materiaal | PCB, aluminium, koper, metaal |
|---|---|
| Vorm | V |
| Controlemodus | Dood, automatisch, handmatig. |
| Toepassing | Raad |
| Bladtype | Lineair Blad |
| Garantie | Eén jaar |
|---|---|
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| snijlengte | aanpassen |
| Blad | Lineaire Bladen |
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
| Materiaal | PCB, pre-Genoteerde PCB |
|---|---|
| Productnaam | PCB-assemblagemateriaal |
| Aandrijving | Motor |
| Toepassing | Raad, Gedrukte Kringsraad |
| Bladtype | Cirkelbladen |
| Garantie | Eén jaar |
|---|---|
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| snijlengte | 270mm |
| Kracht | 110/220v |
| Blad | Lineair Blad |
| PCB-singulatie Dikte | 0.6-3.5 mm |
|---|---|
| PCB-singulatiesnelheidsregeling | met de hand |
| Maat van de pcb-singulatie-machine | 787 x 400 x 436 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Bladtype | ronde en lineaire lemmen |
| Kleur | wit |
|---|---|
| Materiaal voor de bladen | Hoge snelheidsstaal |
| Toepassing | snijdend PCB, leidde aluinraad .PCBA… |
| Garantie | Vrij één jaar |
| Scherpe lengte | 330mm |
| Voordeel | het snijden van dikke platen met de laagste spanning |
|---|---|
| Snijlengte | 330 mm |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Pakket | laaghoutkoffer |
| Garantie | gratis voor een jaar |