| Garantie | een jaar |
|---|---|
| De dikte van de afbouwplaten | 0.63.5mm |
| De lengte van de afbouw | 460 mm (aanpassen) |
| Blad | met een breedte van niet meer dan 50 mm, |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Garantie | Eén jaar |
|---|---|
| De dikte van de afbouwplaten | 1.0-3,5 mm |
| De lengte van de afbouw | 330 mm |
| Blad | twee ronde messen |
| Het bladleven | 7-8months |
| Bladmateriaal | het staal van de de invoerhoge snelheid van Japan |
|---|---|
| Het scheren dikte | 0.33.5mm |
| Het scheren snelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheren lengte | Geen grens |
| Type | pneumatisch |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| Type | Volledig automatisch |
| De dikte van de afbouwplaten | 0.63.5mm |
| De lengte van de afbouw | 460mm |
| Blad | lineair en cirkelvormig |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| De dikte van de afbouwplaten | 0.63.5mm |
| De lengte van de afbouw | 460 mm (aanpassen) |
| Blad | met een breedte van niet meer dan 50 mm, |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Blad | ronde en lineair |
|---|---|
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Garantie | vrije jaar |
| Macht | 110/220v |
| Bladenmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
|---|---|
| Scherpe Lengte | Onbeperkt |
| Bladentype | twee lineaire bladen |
| Type | Gedreven pneumatisch |
| Garantie | 1 jaar |
| Garantie | Eén jaar |
|---|---|
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Vervoerderlengte (mm) | 1540 |
| PCB-snijlengte (mm) | 460/600/1000/1500 |
| Kracht | 110/220v |
| Het Langst minimaliseert | 450mm |
|---|---|
| Minimaliseer dikte | 1.03.5mm |
| Machinegewicht | 200kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal van Japan |
| Type | Handleiding |
|---|---|
| Blad | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Garantie | vrije jaar |
| De snelheid van het afschuiven | Handcontrole |