| Gebruik | scheiding voor PCB, LED strip, koper PCB, aluminium PCB |
|---|---|
| Naam | PCB-separatie machine |
| Type | Pneumatisch type |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Bladenlengte | 450mm |
| Systemen | Automatische ponsmachine |
|---|---|
| Verzendweg | Optie (afhankelijk van klantvereiste) |
| MOQ | 1 set |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Op de slagwijze | perforeren van PCB/FPC met perforatie-sterf |
| Scherpe Lengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Verpakkingsdetail | Plywoodengeval |
| Leveringsdetail | binnen 3 dagen |
| Garantie | 1 jaar |
| vestig jaar | 1999 |
| Scherpe Lengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Verpakkingsdetail | Plywoodengeval |
| Leveringsdetail | binnen 3 dagen |
| Garantie | 1 jaar |
| vestig jaar | 1999 |
| Naam | PCB-Snijmachine |
|---|---|
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| Snijlengte | 330 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Blad | Gebruik snel staal |
| Naam | De Router van Desktoppcb |
|---|---|
| Garantie | Vrije jaar |
| PCB Max Size | 650*450mm |
| As | KAVO-as |
| Macht | 220v |
| Naam | Desktop pcb-router |
|---|---|
| Garantie | vrije jaar |
| Pcb Max Grootte | 650*450 mm |
| Spindel | KAVO-As |
| Kracht | 220 V |
| Naam | Desktop pcb-router |
|---|---|
| Garantie | vrije jaar |
| Pcb Max Grootte | 650*450 mm |
| Spindel | KAVO-As |
| Kracht | 220 V |
| Doodgaan. | aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Garantie | vrije jaar |
| Type | pneumatische |
| Kracht | 110/220V |
| Garantie | 1 reeks |
|---|---|
| Materiaal | Hoge snelheidsstaal |
| Gebruik | het snijden PCBA, FR4, LEIDENE linght bar, Aluinraad |
| vestig jaar | Onbeperkt |
| Voorraad | Op voorraad |