| Materiaal van de lemmen | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
|---|---|
| Max. Snijlengte | Onbeperkt |
| Snij snelheid | 400 mm/s |
| Spanning | 220 /110 V |
| Maatwerkgrootte | 2180 * 620 * 960 mm |
| Naam | SMT-de depaneling Machine van Laserpcb |
|---|---|
| Laser | Optowave |
| Garantie | vrije jaar |
| Maximum PCB-Grootte | 600*460mm |
| Lasergolflengte | 355nm |
| Product | V-besnoeiing PCB-separator |
|---|---|
| Merk | Chuangwei |
| Kleur | Wit |
| Scherpe Maximum Lengte | 430mm |
| Garantie | vrij één jaar |
| Materiaal | PCB, sterf. |
|---|---|
| Toepassing | Raad, Stijve PCB |
| Controlemodus | Auto, Elektrische Hand, |
| Naam van het product | PCB-stempel |
| Aandrijving | Pneumatisch |
| Materiaal | PCB, PCB van aluminium |
|---|---|
| Rijden | Pneumatisch |
| Naam van het product | PCB Depanelization |
| Vorm | V-cut, LED buis |
| Besturingsmodus | PCB-frees, elektrisch |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Op maat | - Ja, dat klopt. |
| Snijprecisie | ± 0,05 mm |
| Cyclusduur | 7-15 seconden |
| Ponsen Grootte | Maximaal 400*300 mm |
| Verpakking Details | Zeevriendelijke plywood koffer, veilig, geen noodzaak om te fumigeren |
|---|---|
| Levertijd | binnen zeven dagen na ontvangst van de betaling. |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 800 Reeksen/Jaar |
| Plaats van herkomst | Stad Dongguan, provincie Guangdong, China |
| bladenvorm | Twee lineaire lemmen |
|---|---|
| Scherpe Breedte | 0.63.2mm |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Platform | Kan aanpassen |
| Type | Pneumatische |
| Afzonderlijke lengte | 600mm (kan aanpassen) |
|---|---|
| Afzonderlijke dikte | 0.6-3.5 mm |
| Blad | lineaire en ronde lemmen |
| Garantie | vrije jaar |
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Maximaal PCB-afsplitsingslengte | 330 mm/270 mm ((Kantoor op maat gemaakt) |
| Dikte van de PCB-platen | 0.3-3.5 mm |
| Spanning en vermogen | 110 V/220 V |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |