| Ponsenkracht | 3-30T |
|---|---|
| Doodgaan. | Aanpassen |
| Werkgebied | 330*220mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 330*220mm |
|---|---|
| Draag bij | 3-30T |
| Depressie | 0.45-0.70pa |
| Garantie | 12 maanden vrij |
| Gewicht | 530kg |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Certificering | CE ISO |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Certificering | CE ISO |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Certificering | CE ISO |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Certificering | CE ISO |
| Grootte van het platform | 500*270mm |
|---|---|
| Blad | Twee ronde type |
| Garantie | Een jaar gratis |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Het Langst minimaliseert | Onbeperkt |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Lengte | unlimit |
| Blad | Lineair |
|---|---|
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Capaciteit | unlimit |
| Garantie | één jaar |
| Type | pneumatisch |
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
|---|---|
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
| Het scheiden van dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | kosteloos één jaar |
| Certificering | CE ISO |