| Bladtype | Lineaire Bladen |
|---|---|
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
| Garantie | een jaar kosteloos |
| Afzonderlijke lengte | 200 mm |
| Afzonderlijke dikte | 0.3-3.5 mm |
| Blad | twee cirkelvormige lemmen |
|---|---|
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| Frame | robuust frame van massief ijzer |
| Garantie | een jaar zonder kosten |
| Toepassing | Aluminiumplaten |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Toepassing | De verbindingspaneel van malenverbindingen |
| Standaard werkplaats | 320*320mm |
| Verrichtingssysteem | Winst 7 |
| As | Ochtendster of KAVO |
| Frame | robuust frame van massief ijzer |
|---|---|
| Snij snelheid | 400 mm/sec |
| Snijdikte | 0.63.5mm |
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal van Japan |
| Garantie | 12 maanden |
| depaneling dikte | 0.33.5mm |
|---|---|
| depaneling lengte | unlimit |
| Garantie | één jaar |
| Blad | lineaire bladen van Japan |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Pneumatische V-groove pcb-snijmachine met capaciteitscontroelfunctie | 480mm |
|---|---|
| grootte | 990 × 425 × 350 mm |
| Minimaliseer de dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de machine | 220kg |
| Pneumatische V-groove pcb-snijmachine met capaciteitscontroelfunctie | 480mm |
|---|---|
| Grootte | 1035*345*620 mm |
| Minimaliseer de dikte | 0.13.5mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de machine | 304 kg |
| Pneumatische V-groove pcb-snijmachine met capaciteitscontroelfunctie | 480mm |
|---|---|
| Grootte | 990 × 425 × 350 mm |
| Minimaliseer de dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de machine | 220kg |
| Blad | Lineair |
|---|---|
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Snelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Garantie | één jaar |
| Type | pneumatisch |
| Garantie | kosteloos één jaar |
|---|---|
| bladen | lineair en rond type |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Het scheiden van dikte | 0.63.5mm |
| Het scheiden van lengte | 460mm (kan aanpassen) |