| Garantie | een jaar |
|---|---|
| Blad | twee ronde messen |
| Levertyd | van 7 dagen |
| Grootte van het platform | 500*270mm |
| platformlengte | Op maat |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| Blad | twee ronde messen |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Diktecapaciteit | 1.03.0mm |
| Snijlengte | unlimit |
| Garantie | gratis voor een jaar |
|---|---|
| Het scheiden van dikte | 0.63.5mm |
| Het scheiden van lengte | 460mm |
| Bladtype | rond en lineair |
| Kracht | 110/220V |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Stofzuiger | Boven of beneden (optioneel) |
| Routing beetje | 0,8/1,2/1,5/1,8/2,0 mm |
| Standaard werkplaats | 450*350mm |
| PCB-Materiaal | FR1, FR4, MCPCB |
| Garantie | Één Jaar |
|---|---|
| Blad | Lineair |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Dikte | 0.33.5mm |
| Max Length | 400mm |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| certification | CE ISO |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Certificering | CE ISO |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Certificering | CE ISO |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0,3-3,5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Certificering | CE ISO |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Certificering | CE ISO |