| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Verminder snelheid | Handleiding |
| Leveringstermijn | 5 |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
| Levertijd | 5 dagen na ontvangst van de betaling |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Spanning | 110-220V |
| Maximum PCB-Lengte | 200 mm |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Materiaal van de lemmen | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
|---|---|
| Max. Snijlengte | Onbeperkt |
| Snij snelheid | 400 mm/s |
| Spanning | 220 /110 V |
| Maatwerkgrootte | 2180 * 620 * 960 mm |
| Voordeel | het snijden van dikke platen met de laagste spanning |
|---|---|
| Snijlengte | 330 mm |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Pakket | laaghoutkoffer |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Spanning | 110-220V |
| Maximum PCB-Lengte | 200 mm |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Spanning | 110-220V |
| Maximum PCB-Lengte | 200 mm |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Voordeel | het snijden van dikke platen met de laagste spanning |
|---|---|
| Snijlengte | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Pakket | Hoofdstuk van triplex |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Spanning | 110-220V |
| Maximum PCB-Lengte | 200 mm |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Voordeel | het snijden van dikke platen met de laagste spanning |
|---|---|
| Snijlengte | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Pakket | Hoofdstuk van triplex |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Verminder de snelheid | Pneumatische |
| Bijdrage ((ton) | 8 |
| Leveringstermijn | 5 dagen |
| Verpakking Details | plywooden geval |