| Bijdragen(T) | 8 |
|---|---|
| Werkgebied | 330×220 |
| Grootte | 800 × 730 × 1230 |
| Garantie | vrije jaar |
| Type | Pneumatische |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvangst van de betaling |
| Betalingscondities | Creditcard van de het westenunie van T/T L/C de paypal |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Bladmateriaal | Gebruik Japanse snelheidsstaal. |
|---|---|
| De snelheid van het afschuiven | op basis van het vaardigheidsniveau van de exploitant |
| Kracht | 110/220V |
| bladen | lineair en rond |
| Type | handgestuurd |
| Materiaal | PCB,FPC,pre-scoreed PCB |
|---|---|
| Bladtype | Skh-9 |
| Productnaam | PCB-assemblageapparatuur |
| Toepassing | Plaat, printplaat |
| Kenmerken | Op maat gemaakte |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Op de slagwijze | perforeren van PCB/FPC met perforatie-sterf |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Systemen | Automatisch |
| Naam | Handmatige PCB-separator |
|---|---|
| Snijlengte | 720mm |
| Materiaal voor de bladen | hoogspanningsstaal |
| Pakket | laaghoutkoffer |
| Garantie | vrije jaar |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Type | Handleiding |
| Snijlengte | 460 mm/700 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Elke keer | Binnen 3 dagen |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, het Westenunie, L/C |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | Creditcard van de het westenunie van T/T L/C de paypal |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Machinegewicht | 45/30 kg |
| Verminder snelheid | Handleiding |
| Minimaliseer dikte | 0.63.5mm |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |