| Verpakking Details | plywooden geval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvangst van de betaling |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, West Union, L/C |
| Levering vermogen | 300 reeksen maand |
| Plaats van herkomst | Guangdong |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Spanning | 110-220V |
| Maximum PCB-Lengte | 200 mm |
| PCB-dikte | 0.6-3.5 mm |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Garantie | Eén jaar |
|---|---|
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Dikte | 1.0-3,5 mm |
| De lengte van de afbouw | unlimit |
| Platformgrootte | 500*270mm |
| Verpakking Details | Plyoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3days na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | Creditcard van de het westenunie van T/T L/C de paypal |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| levertijd | binnen 3 dagen na ontvangst van de betaling |
|---|---|
| Garantie | vrij 1 jaar |
| Snijlengte | 330 mm |
| Toeleveringskracht | 50 reeksen/Maand |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Spanning | 110-220V |
| Maximum PCB-Lengte | 200 mm |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Naam | Multi-splitter PCB-separator |
|---|---|
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Materiaal voor de bladen | Hoge snelheidstaal |
| Aantal lemmen | 9 |
| bladenvorm | cirkelbladen |
| Kleur | wit |
|---|---|
| Scherpe Capaciteit | 330 mm |
| Blad | Zou kunnen worden aangepast |
| PCB-Materiaal | FR4, Aluminium, CEM |
| V-snijmachine | V-snijmachine |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, het Westenunie, L/C |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 600 |
| Snij snelheid (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Voeding (v) | 110/220 |