| Materiaal | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Betalingsduur | t/t, paypal, creditcard |
| levertijd | binnen 3 dagen na ontvangst van de betaling |
| Verzendweg | FOB/EXW/CIF |
| MOQ | 1 set |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Verminder de snelheid | Pneumatische |
| Bijdrage ((ton) | 8 |
| Leveringstermijn | 5 dagen |
| Verpakking Details | plywooden geval |
| Voordeel | het snijden van dikke platen met de laagste spanning |
|---|---|
| snijlengte | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Pakket | Hoofdstuk van triplex |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Verminder de snelheid | Pneumatische |
| Bijdrage ((ton) | 8 |
| Leveringstermijn | 5 dagen |
| Verpakking Details | plywooden geval |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Spanning | 110-220V |
| Maximum PCB-Lengte | 200 mm |
| PCB-dikte | 0.6-3.5 mm |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Bladtype | scherp lineair blad |
| Scherpe Dikte | 0.63.5mm |
| Scherpe Snelheid | volgens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Type | pneumatisch |
| Model | CWV-1A460 |
|---|---|
| Snij snelheid (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Stroomvoorziening | 110/220 v |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
| Voordeel | het snijden van dikke platen met de laagste spanning |
|---|---|
| Snijlengte | 330 mm |
| Materiaal voor de bladen | hoogspanningsstaal |
| Pakket | laaghoutkoffer |
| Garantie | vrij één jaar |
| Model | CWV-1M720/460 |
|---|---|
| Verminder snelheid | Handleiding |
| Machinegewicht | 45/30 kg |
| Verpakking Details | plywooden geval |
| Levertijd | van 7 dagen |
| Maximum scherpe lengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Voeding | 110/220v |
| Toepassing | Raad van de Depanelizings de verschillende dikte FR4/Aluminum |
| Levertijd | 1-3 DAG |
| Avantage | De gemakkelijke verrichting, beschermt goed component |