| Voordeel | het snijden van dikke platen met de laagste spanning |
|---|---|
| snijlengte | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Pakket | Hoofdstuk van triplex |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Voordeel | het snijden van dikke platen met de laagste spanning |
|---|---|
| snijlengte | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Pakket | Hoofdstuk van triplex |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Blad | twee ronde lemmen |
| Dikte | 1.0-3,5 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertyd | 1 dag na betaling |
| Voordeel | het snijden van dikke platen met de laagste spanning |
|---|---|
| snijlengte | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Pakket | Hoofdstuk van triplex |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Voordeel | het snijden van dikke platen met de laagste spanning |
|---|---|
| snijlengte | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Pakket | Hoofdstuk van triplex |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Voordeel | het snijden van dikke platen met de laagste spanning |
|---|---|
| Scherpe lengte | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiaal voor de bladen | Hoogsnelheidsstaal |
| Pakket | Hoofdstuk van triplex |
| Garantie | vrij één jaar |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Componentenhoogte | 70 mm |
| Scherpe tolerantie | ±0,1 mm |
| Haakblad | Hooked Cutter |
| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal voor de bladen | Hoogsnelheidsstaal |
| Aantal lemmen | 9 paren |
| bladenvorm | Circlurebladen |
| Garantie | Machine vrij één jaar |
| Naam | Multi-splitter PCB-separator |
|---|---|
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Materiaal voor de bladen | Hoge snelheidstaal |
| Aantal lemmen | 9 |
| bladenvorm | cirkelbladen |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Scheidingslengte | 200 mm |
| Pakket | plywooden geval |
| Verzendweg | EXW/FOB |
| afsplitsingsdikte | 0.3-3.5 mm |