| Type | Pneumatisch type |
|---|---|
| Materiaal van bladen | hoogspanningsstaal |
| Garantie | vrij één jaar |
| Diensten | Ondersteunende dienst in het buitenland |
| Toeleveringskracht | 80 reeksen/maand |
| Kleur | wit |
|---|---|
| Scherpe Capaciteit | 330 mm |
| Blad | Zou kunnen worden aangepast |
| PCB-Materiaal | FR4, Aluminium, CEM |
| V-snijmachine | V-snijmachine |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | Creditcard van de het westenunie van T/T L/C de paypal |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| Blad | lineair blad |
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Snelheid | wegens exploitantvaardigheid |
| Het bladleven | 7-8months |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| Blad | lineair blad |
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Snelheid | wegens exploitantvaardigheid |
| Het bladleven | 7-8months |
| Blad | Lineair |
|---|---|
| Snijdikte | 0.3-3.5 |
| Snij snelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Certificering | CE ISO |
| Type | Pneumatische |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Aantal lemmen | drie sets (6 stuks) |
| Systemen | met motor |
| Kracht | 110 / 220 V |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Aantal lemmen | drie sets (6 stuks) |
| Systemen | met motor |
| Kracht | 110 / 220 V |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Certificering | CE ISO |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Certificering | CE ISO |