| Max Routing Speed | 100mm/s |
|---|---|
| Stijve Fixturing | Universeel vingerhoedje & antistatische inrichting |
| Maximale snelheid | 60000rpm/min |
| Dikte van het paneel | 3 mm |
| Het verpletteren van Waaier | 320mm*320mm |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Certificering | CE ISO |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| certification | CE ISO |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0,3-3,5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Certificering | CE ISO |
| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Aantal lemmen | 8/9/10 sets (gemaakt volgens de eisen van de klant) |
| MOQ | 1 set |
| Materiaal baldes | hoogspanningsstaal |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| Naam | PCB-afdekkers met CE-certificaat |
| MOQ | 1 set |
| Betalingsduur | T/T, Paypal |
| levertijd | 7 dagen na ontvang de betaling |
| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| Naam | PCB-afdekkers met CE-certificaat |
| MOQ | 1 set |
| Betalingsduur | T/T, Paypal |
| levertijd | 7 dagen na ontvang de betaling |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Snijlengte | 200 mm |
| Pakket | plywooden geval |
| Verschepende manier | EXW/FOB |
| De dikte van de afbouwplaten | 0.3-3.5 mm |
| Naam | Het bewegen van Bladtype v-Besnoeiing PCB-Separator Automatische PCB Depaneling |
|---|---|
| Garantie | Eén jaar |
| Blad | Lineair Blad |
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| Snij snelheid | wegens exploitantvaardigheid |
| dikte van het scheerwerk ((mm) | 0.3-3.5 |
|---|---|
| Het scheren snelheid | volgens het vaardigheidsniveau van de exploitant |
| Garantie | 12 maanden kosteloos |
| Grootte ((mm) | 570*210*400 |
| Gewicht ((kg) | 130 |